ZETA Telekomünikasyon | Bulut Santral - Dijital Servisler

Yeni nesil ev/iş telefon hizmetleri.

İster ev/iş numaranızı ZETA'ya taşıyın, isterseniz size vereceğimiz coğrafi numaralar (0212, 0312 vb. tüm illere ait alan kodları) ile yeni nesil sabit telefon hizmetinden yararlanmaya hemen başlayın.

Yeni nesil ev/iş telefon hizmetleri.

Kurumsal numara hizmeti.

BTK STH-316 belge numaralı lisans ile Türkiye'yi yeni nesil kurumsal iletişim çözümleri ile tanıştırıyoruz.

ZETA, işletminizin sabit telefon altyapısına önem verir. Yeni nesil telefon hizmetleri ile eski analog sisteminizi yeni nesil IP tabanlı yapıya dönüştürün, aylık sabit ücretten kurtulun.

Kurumsal numara hizmeti.

Sınırsız Yönlendirme

Sadece gelen çağrıları karşılayabileceğiniz sınırsız yönlendirme hizmeti ile 0850'li numaranıza gelen çağrıyı istediğiniz sabit veya cep numarasına yönlendirebilirsiniz.

Analog (Eski Tip) Telefonlar

Eski tip analog telefonlarında ZETA 850 li numara kullanabilmeniz için VoIP adaptör cihazlarına ihtiyacınız olacaktır.

Bilgisayarda Kullanım

Windows ve OS yüklü bilgisayarlarınızdan Zetasipp Softphone veya diğer masaüstü telefon programlarını yükleyerek 0850'li numaranızı kullanabilirsiniz.

Yeni Nesil IP Telefonlar

Yeni nesil ZETA N3 ve diğer marka IP telefonlara numaranızı kaydederek kullanabilirsiniz.

Akıllı Telefon

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarınıza yükleyeceğeniz mobil uygulamalar ile internetin olduğu heryerden kullanabilirsiniz.

ZETA Santral

0850'li numaralarınızı ZETA Santral ile kullanabilirsiniz. Bu sayede robot operatör, görüşme ses kaydı, çağrı raporlama gibi bir çok özelliğe sahip olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Giden arama yapmak isterseniz IP telefon, FXS cihazı veya softphone uygulamasına ihtiyacınız olacaktır.

Sadece gelen arama özelliğinde cihaz kullanmayacağınız için internete ihtiyacınız yoktur. Giden arama yapmanız durumunda kullanacağınız cihazlar için internete ihtiyacınız olacaktır.

81 ilden numara alabilirsiniz.

Sadece gelen arama özellikli santralde arama yapamazsınız. Gelen ve giden çağrı yapabileceğiniz santralde IP telefon, FXS cihazı veya softphone uygulamaları ile arama gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz size özel karşılama anonsunu dinletebilir, tuşlama yaptırabilir, zaman tanımlayabilir ve bekletme esnasında dilediğiniz müziği dinletebilirsiniz.

Kurulumda veya abonelik sonunda aktivasyon ücreti almıyoruz. Sadece yılda bir defa Yılda bir kere 23 TL Numara Kullanım ve Destek Ücreti ödersiniz.

Aynı anda sınırsız çağrı alabilirsiniz. Arayanlar sırada bekler ve meşgul tonu duymazlar.

Sizden kesinlikle taahhüt istemiyoruz.

Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz ve seçtiğiniz pakete ödediğiniz kalan ayların geri iadesini alırsınız.