ZETA Telekomünikasyon | Bulut Santral - Dijital Servisler

ZETA Asistan ile iletişiminizi tek noktadan yönetin.

Tüm iletişim kanallarından (Telefon, SMS, E-posta, WhatsApp vb.) ticket oluşturarak müşteri destek süreçlerini takip edebilir ve istediğiniz iletişim kanalıyla yanıtlayabilirsiniz.

ZETA Asistan ile iletişiminizi tek noktadan yönetin.

Özel Rehber

Sektörünüze özel tasarlayabileceğiniz rehber ile ticket oluşturun. Kişi ve firma kayıtlarınızda özel rehberinizi kullanın.

Ticket Oluşturma

Belirli bir sorunun, mevcut durumunun veya diğer ilgili bilgilerin kaydıdır. Kategorize edilebilir, önceliklendirilebilir ve kişilere atanabilir.

Ekip ile İşbirliği

Tüm gelen çağrılarınızı ticket'lara dönüştürün, önceliklendirin, kategorilere ayırın ve doğru takım arkadaşlarınıza atayın.

Özel Etiketler

Kayıtları daha verimli bir şekilde aramak, kategorilere ayırmak ve filtrelemek için kayıtlarınızla ilişkilendirilen benzersiz tanımlayıcılardır.

Sıkça Sorulan Sorular

ZETA Asistan, müşterileriniz ile yaptığınız telefon görüşmelerini yönetebildiğiniz, çalışanlarınız tarafından oluşturulan destek ticketları takip edebileceğiniz, Webphone, SMS, ZETA Santral vb. iletişim araçlarına sahip son derece kullanışlı ve basit bir sistemdir.

ZETA Asistan için öncelikle ihtiyacınız olan paketi seçersiniz (ücretsiz, plus). Daha sonra firmanızda bu sistemi kullanacak kişi sayısını seçer ve 3 Aylık - 12 Aylık ödemesini gerçekleştirirsiniz.

ZETA Asistan, internet üzerinden kullanılan bulut tabanlı bir yazılımdır. Eğer webphone özelliğini de satın alırsanız, ihtiyacınız olan sadece bilgisayar ve internettir.

ZETA Asistan'da; ticket oluşturma, kişi/firma rehber kaydı, görüşme kaydı, görüşme ses kayıtları, webphone ile görüşme, SMS entegrasyonu, ZETA Santral entegrasyonu vb. iletişim ihtiyaçlarınızın neredeyse hepsini karşılayan özelliklere sahiptir.

ZETA Asistan'da telefon görüşmelerinizi isterseniz web tarayıcınız üzerinden webphone ile, masaüstü uygulaması Zetasipp softphone ile veya IP telefonlar ile yapabilirsiniz.

ZETA Asistan esnektir. Memnun kalmadığınız takdirde her zaman iptal edebilirsiniz. Ancak mevcut bulunduğunuz ayı kullanmış sayılırsınız. İptal ücreti yoktur.

ZETA Asistan'ı, 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Memnun kaldığınızda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.