ZETA Telekomünikasyon | Bulut Santral - Dijital Servisler

Yeni nesil telefon santrali sizin kontrolünüzde.

İşinizi büyütmeye odaklının. Daha akıllı telefon görüşmeleri yapmak için bulut tabanlı iş telefonu sisteminiz hazır.

Yeni nesil telefon santrali sizin kontrolünüzde.
  • Her yöne 500 dk. siparişinize, 5 dahili ücretsiz
  • Her yöne 1000 dk. siparişinize, 10 dahili ücretsiz
  • Her yöne 1500 dk. siparişinize, 15 dahili ücretsiz
  • Her yöne 2500 dk. siparişinize, 20 dahili ücretsiz
  • Her yöne 5000 dk. siparişinize, 50 dahili ücretsiz
  • Her yöne 10000 dk. siparişinize, 100 dahili ücretsiz

Kampanya Bilgileri

ZETA, size avantajlı bulut santral tarifeleri sunar. Detayları görüntülemek için fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Fiyatları Görüntüle

Daha az masa, daha fazla özgürlük.

İhtiyacınız olan her yerde herhangi bir cihazda çalışmanın gönül rahatlığı. Esnek ve geleceğe dönük hizmetlerin hepsi bir arada.

Daha az masa, daha fazla özgürlük.

HD görüşme, detaylı raporlama.

HD ses kalitesine sahip görüşmelerinizi izleyin, raporlayın, puanlıyın.

HD görüşme, detaylı raporlama.

Akıllı santral ile müşterilerinize destek verin.

100+ yeni özelliğe ve entegrasyon gücüne sahip, mobil uygulamalar ve diğer tüm IP araçlar ile çalışabilen santrali yönetin.

Akıllı santral ile müşterilerinize destek verin.

Sıkça Sorulan Sorular

ZETA Santral, ZETA' nın ''bulut santral'' hizmetidir. İnternet üzerinden sabit telefon santralinizi Türkiye'nin en gelişmiş santral alt yapısı ile yönetir ve kontrol edersiniz.

Alanında tecrübeli ZETA çağrı merkezi ekibimiz ile görüşüp ihtiyacınıza yönelik santral senaryosu oluşturulur ve hemen kullanmaya başlarsınız. İsterseniz gelişmiş ve detaylı yönetim arayüzünden kendisiniz santralinizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Bulut santral hizmetinde güvenlik, kesintisiz hizmet, yüksek ses kalitesi, detaylı raporlama ve API/entegrasyon konularına dikkat etmeniz işletmeniz açısından önemlidir. İhtiyaç halinde her an ulaşılabilir ve probleminize anında çözüm sağlayabilecek destek ekibi, santral hizmetinizin kesintisiz olarak devam etmesini sağlayacaktır. ZETA size bu kalite seviyelerini taahhüt etmektedir.

İnternet üzerinden her an kontrol edebilirsiniz. Detaylı çağrı raporları alabilir, farklı mesai saatlerinde farklı anonslar ile müşterilerinizi karşılayabilirsiniz. Yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz. Kredi kartı tahsilat, otomatik arama, sipariş sorgulama vb. 20+ modül ile santralinizi yeni nesil telefon sistemine çevirebilirsiniz.

VoIP telefon sistemi ile HD ses kalitesi elde edersiniz. İnternetin olduğu her yerden konuşabilirsiniz. Şubeleriniz arası ücretsiz görüşme sağlarsınız. Sizi arayan kişiler meşgul tonu duymazlar. İhtiyaçlarınıza göre santralinizi yönetebilir, mobil uygulamalar ile uzaktan anlık takip edebilirsiniz.

İsterseniz mevcut numaranızı ZETA'ya taşıyarak isterseniz de ZETA'dan yeni bir numara alarak yeni nesil telefon santralini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sanal telefon santrali güvenlidir. Güvenlik seviyesi seçtiğiniz operatöre göre değişmektedir. ZETA, BTK(Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'dan lisanslıdır. ISO 27001,ISO 9001, ISO 10002,ISO 45001, ISO 22301, ISO 20000 lisanslarına sahiptir. Tüm altyapımız ZETA mühendisleri tarafından Ar-Ge merkezimizde geliştirilmektedir.