ZETA Telekomünikasyon | Bulut Santral - Dijital Servisler

Kurumsal firmaların tüm santral ve ses hizmeti burada.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ve çağrı merkezlerinin kurumsal seviyede iletişim ihtiyaçlarının karşılandığı bir hizmettir.

Kurumsal firmaların tüm santral ve ses hizmeti burada.

Eski analog santralinizden kurtulun.

Ek modül/lisans ücreti, yıllık yenileme, sınırlı yazılım yükseltme/güncelleme ZETA Santral(Lokal) ile ücretsiz sağlanır.

Eski analog santralinizden kurtulun.

Lokalde size özel kurulum.

Santralinize ulaşabileceğiniz şekilde size özel server'a kurulum yapılır.

Lokalde size özel kurulum.

Sıkça Sorulan Sorular

ZETA Santral (Lokal) hizmetimiz, ZETA Santral hizmetimizin aboneye özelleştirilmiş halidir. Projelerinize özel olarak geliştirmeler ve özelleştirmeler yapılmaktadır. Bulut ortamdaki tüm ortak santral yapılarından yalıtılmış, DDOS saldırılarına karşı koruma altına alınmış bir yapıdır.

Abone isterse kendi bünyesindeki sanal sistemlere, kendi fiziksel sunucusuna, ZETA Veri Merkezi'nde sunucu kiralama yaparak kurulum yaptırabilir.

IP Santrallerin tüm özelliklerine sahip olup ekstra olarak; Ses Kaydı, Ses Analizi, Görüşme Detayı Raporları, CRM, Çağrı Merkezi Modülü ve Otomatik Arama Modülü mevcuttur.

Santraliniz 1 gün içerisinde çalışır hale gelmektedir.

Bulut santral hizmetlerinde kullanıcılar ortak bir santral yapısını kullanmakta ve projeye özel çözümler sunulamamaktadır. Yapılması gereken güncelleştirmeler tüm kullanıcıları etkileyeceği için özel yazılımlar geliştirilememekte olup sadece tüm kullanıcıların ortak kullanacağı yapılar kurulmaktadır. ZETA Santral (Lokal) hizmetinde ise ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme yapılabilmektedir.

Ücretlendirme tamamen projeye ve özel yapılacak işler için harcanacak zamana göre belirlenmektedir.